Nota sobre la Copa Catalana de Judo de Veterans

                                                                        


El passat diumenge 3 de març, es va cel.lebrar al Pavelló de Lloret de Mar la Copa Catalana de Judo de Veterans, on va haver hi un gran nivell de competició.

L´event es va desenvolupar sense cap accident i es va poder presenciar la bona actuació del Judo de Veterans, que té cada dia més adeptes, cosa que podem comprovar en l´alta participació d´entrenaments federatius i competicions.

A la competició van assistir les següents personalitats: Sr. Fermín Parra (President de la Federació Catalana de Judo i D.A.), el Sr. Pep Pujol (representant territorial de l´esport a Girona), la Sra. Ester Olive (Regidora d´Esport de l´Ajuntament de Lloret de Mar) i el Sr. Juan Luna (Delegat territorial de Judo de la Federació)

El responsable, Pedro Carpintero, va declarar que sent moltes ganes de seguir en la organització, per la satisfacció d´estar treballant amb judoques i amics del Judo de Veterans. 

Tot seguit us adjuntem els resultats:


CATEGORIA: M-1 I M-2 PES 73 KG

XAVI PEREZ VAZQUEZ  1er CLASSIFICAT JUDO DANES

TONI MENDOZA  2n  CLASSIFICAT JUDO ARVI

ALBERTO BELLIDO  3er CLASSIFICAT JUDO VITAL ESPORT

CATEGORIA. M-1 I M-2 PES 81KG

MARC DAILOS  1er CLASSIFICAT JUDO NOVAUNIO

J.CARLOS PEREZ  2n  CLASSIFICAT JUDO TAO

ALBERTO RODRIGUEZ  3er CLASSIFICAT VITAL ESPORT

CATEGORIA: M-1 M-2 PES 100 KG

IVAN MORENO  1er CLASSIFICAT JUDO ARVI

JORDI ROSADO  2n  CLASSIFICAT JUDO BASIC

MAKICK ELHADJI  3er CLASSIFICAT JUDO PINEDA

CATEGORIA: M-1 I M-3 PES 66KG

DAVID CABELLO  1er CLASSIFICAT JUDO DANES

JAVIER LOPEZ    2n  CLASSIFICAT JUDO TAO

FREDERIC BONET  3er CLASSIFICAT JUDO FARNES

CATEGORIA: M-3 I M-4 PES 81KG

JOSE MIGUEL GARCIA  1er CLASSIFICAT JUDO TAO

MAURICIO CANTANO  2n  CLASSIFICAT JUDO BUSHIDO

JESUS TRIANA  3er CLASSIFICAT JUDO TAO

CATEGORIA: M-3 I M-4 PES 100KG

JORDI MAYA  1er CLASSIFICAT JUDO ARVI

ALEXIS MATEO  2n  CLASSIFICAT JUDO SABADELL

MANUEL HERNANDEZ  3er CLASSIFICAT JUDO BADIA

FRC.JAVIER VEGA  3er CLASSIFICAT JUDO TAO

CATEGORIA: M-5 I M-7 PES 66 KG

PACO CASTILLEJOS  1er CLASSIFICAT JUDO TAO

ANTONIO VEGA  2n  CLASSIFICAT JUDO TAO

RAFAEL MURILLO  3er CLASSIFICAT JUDO RIPOLL

MANUEL ZAPA  3er CLASSIFICAT ST PERPETUA

CATEGORIA: M-4 I M-5 PES 81KG

NESTOR FRAILE  1er CLASSIFICAT JUDO DANES

DAVID VILADOMIU  2n  CLASSIFICAT JUDO BASIC

CLAUDIO GRANDIO  3er CLASSIFICAT JUDO TAO

CATEGORIA: M-5 I N-6 PES 100 KG

LUIS TORRES  1er CLASSIFICAT JUDO OXAMISHIN

JOSE L. SOPESEN  2n  CLASSIFICAT JUDO ST. PERPETUA

SANDOR CZENTYE  3er CLASSIFICAT JUDO BUDAORS

CATEGORIA: M-3 I M-7 PES 90KG

JORGE HERRERO  1er CLASSIFICAT JUDO ARVI

PEDRO CARPINTERO  2n  CLASSIFICAT JUDO GEIEG

ADRIAN MARIN  3er CLASSIFICAT JUDO VILANOVA